Halkalı Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi randevu almak ve laboratuvar sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi İstanbulda ikamet eden ve sağlık hizmeti alan birçok vatandaşa nitelikli ve güvenilir sağlık hizmetini devlet güvencesi ile sunan hastanelerden bir tanesi konumundadır. İstanbulun nüfus yoğunluğu incelendiğinde ciddi bir yoğunluğa sahip birçok ilçesine komşu pozisyonunda olduğu için ulaşımı kolay ve tercih edilen bir hastanedir. 

Devlet hastanesi olduğu için öncelikle sgk kurumu ile sağlık hizmeti alan birçok vatandaşın tercihi durumundadır. Sağlık güvencesi olmayan vatandaşlar ise ücretli olarak sağlık hizmetine başvurabilirler.

Sağlık Bakanlığı sağlıkla dönüşüm projeleri alanında halkalı Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi de hizmete sunmuştur.

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi

Hastane büyük olduğu için ve tercih edilen bir hastane konumunda olduğu için direk hastaneye gidip sağlık hizmeti alma şansı acil durumda olanlar ve 65 yaş üzerinde ki hastalar dışında zordur. Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Randevularınızı internet veya 182 hastane randevu alma hattı üzerinden almalısınız.

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Randevu Alma İçin Tıklayınız.

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi  Laboratuvar Sonuçlarını tıklayınız.

 

Yorum:
© 2013 edevletsorgula.com Tüm Hakları Saklıdır. e devlet giriş, e devlet, e devlet şifresi, e-devlet, edevlet bigilendirme ve yönlendirme sayfasıdır. Resmi Kurumlar ile doğrudan veya dolaylı hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.