Okmeydanı SSK Hastenesi İnternetten Randevu

Okmeydanı hastanesi eski bir ssk hastanesidir. Bu nedenden dolayo okmeydanı ssk hastanesi olarakta bilinen bir hastanedir.

SSK Okmeydanı hastanesi,Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için muayene randevusu almak isteyen vatandaşlar bu yazımızı dikkatlice okuyunuz.
Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Okmeydanı Devlet Hastanesi istanbul avrupa yakasında istanbullu vatandaşlara hizmet veren ve avrupa yakasının en önemli sağlık bakanlığına bağlı olarak hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.

Okmeydanı hastanesinden muayene hizmeti almak isteyen vatandaşlar hastane randevusunu iki şekilde alabilirler.

Öncelikle internet erişiminiz varsa internet üzerinden okmeydanı hastanesine randevunuzu çok kısa bir zaman içerisinde alabilirsiniz.

internet erişimi olmayan veya internet üzerinden okmeydanı hastanesine randevu almak istemeyen vatandaşlar telefonla 182 numaralı hattı aramak suretiyle de hastane muayene randevunuzu alabilirsiniz.

Okmeydanı  Hastanesi Randevu Alma

Okmeydanı Devlet Hastanesi Randevu Alma Online Randevu  Tıklayınız

 

Yorum:
© 2013 edevletsorgula.com Tüm Hakları Saklıdır. e devlet giriş, e devlet, e devlet şifresi, e-devlet, edevlet bigilendirme ve yönlendirme sayfasıdır. Resmi Kurumlar ile doğrudan veya dolaylı hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.