Araç Kasko Değeri Hesaplama

Araç kasko sorgulama,2014 kasko fiyatları,kasko işlemleri ile ilgili yazımızdır.

Kasko nedir?

Kasko bedeli aracının piyasa değeri hesaplanarak bu sıfır ve ikinci el araçlar raçlar için geçerlidir ve aracın modeli yaiı ve ikinciel araçlarda arazın kazalı olup olmaması gibi şartlara bağlı olarak değişgenlik gösteren ve türkiye sigortacılık şirketleri tarafından belirlenen bir bedeldir.


Araç Kasko Değeri Hesaplama

Araçların kasko bedeli araçların modeli ve motor özellikleri gibi çeşitli değişkenlere bağlı olarak hesaplanır . Bu hesaplama sistemi çok geniş kapsamlı olup son 15 yıla kadar hesaplanabilen bir veri bilgi sistemidir.

Kasko firmaları araç kasko bedellerini belirler ve kaskonuzun kapsamına bağlı olarak bir kaza durumunda belli oranlarda hasarın karşılanması şeklinde bir ödeme planı oluştururlar.

Kazasızlık indirimi gibi birçok etkene bağlı olarak yenilenen kaskolarda bir inidrim almanız söz konusudur.  Araçın kasko bedeli hesaplanırken sisteme aracın bilgilerinin girilmasi gerekmektedir. ARAÖ KASKO DEĞERİ HESAPLAMA

Belirlenen kasko bedelleri ile araçların gerçek bedeleri birebir örtüşmeyebilir. Ev alan kişilerde mutlaka buna benzer durumlarla karşılaşmışlardır

.Evini sigortalatan örneğin dask yaptıran bir vatandaş 200 milyar olarak aldığı bir evi dask yaptırırken belirlenen değerini bu değerin baya bir altında görebilir. Sigortacılıkta maalesef bunun gibi uygulamalar oldukça fazladır.

Araç Kasko Değeri Sorgulama İçin Tıklayınız.

Yorum:
© 2013 edevletsorgula.com Tüm Hakları Saklıdır. e devlet giriş, e devlet, e devlet şifresi, e-devlet, edevlet bigilendirme ve yönlendirme sayfasıdır. Resmi Kurumlar ile doğrudan veya dolaylı hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.