Motorlu Taşıtlar Vergisi

Motorlu taşıtlar vergisini internetten ve bankalar üzerinden sorgulama şansına sahipsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi

Vergi tahsil yetkisi verilen bankalar; T.C. Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası, Halk Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Akbank, Vakıflar Bankası, Garanti Bankası, Şekerbank, TEB, Finansbank,  Denizbank, Tekstilbank, Anadolubank, HSBC Bank, ING Bank, Alternatif Bank, Eurobank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Turkish Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası, Asya Katılım Bankası, Kuveyt Katılım Bankası, Citibank, Turkland Bank.

Kredi kartı üzerinden ödeyeceğiniz motorlu taşıtlar vergisini isteyen vatandaşlar taksitlendirme şansına sahiptirler. Vergi borçlarını yapılandırma imkanları da belli dönemlerde gib tarafından sağlanmaktadır.

Motorlu Taşıtlar Vergi Borcu “Plaka No“, “Vergi Kimlik No” ve “Tescil Tarihi” ile sorgulanır. Bu hizmet Otomasyona Geçilen Vergi Daireleri için geçerlidir. Şu bilgileri öğrenebilirsiniz:

  • Aracınızla İlgili Kimlik Bilgileri
  • Motorlu Taşıtlar Vergisi Borç Bilgileri
  • Trafik Para Cezası
  • Borç Bilgileri
  • Tüm Tahsilat Bilgileri

 

  Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) borcunuzu öğrenmek için tıklayınız…
Yorum:
© 2013 edevletsorgula.com Tüm Hakları Saklıdır. e devlet giriş, e devlet, e devlet şifresi, e-devlet, edevlet bigilendirme ve yönlendirme sayfasıdır. Resmi Kurumlar ile doğrudan veya dolaylı hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.