Tc Kimlik No ile Ssk Sicil No

Tc kimlik numaranızı kullanarak ssk sicil numaranızı sorgulayabilirsiniz. SSK sicil numaranızı sorgulamak için verediğimiz linke tıklamanız yeterli.

 

Tc Kimlik No ile Ssk Sicil No

Tc kimlik numarası hepimizin malümü olduğu gibi kişiye özeldir ve devlette ki bizim kimlik bilgilerimizi içerir. Tc kimlik numarasınızı kullanarak birçok kişiye özel işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Tc kimlik numaranız ile yapabileceğiniz işlemlerden birtanesi de ssk sicil no sorgulamanızı yapabilirsiniz. Yapacağınız ssk sicil no sorgulamanızı sgk üzerinden yapabilirsiniz.

Ssk sicil no sorgulama ekranına tıklayarak açılan ekran üzerinden sorgulamanızı yapabilirsiniz. Tc Kimlik numaranızı 3 şahıslarla paylaşmayın ki istenmeyen sonuçlarla karşılaşmak durumunda klamayınız.  Edevlet şifreniz varsa ssk sicil numaranızın haricinde birçok sorgulamaya arzu ederseniz türkiye.gov.tr üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Yapacağınız tüm sorgulamalar en güncel sonuçları ifade etmektedir.

Ssk Sicil No Sorgulama Tıklayınız

 

Yorum:
© 2013 edevletsorgula.com Tüm Hakları Saklıdır. e devlet giriş, e devlet, e devlet şifresi, e-devlet, edevlet bigilendirme ve yönlendirme sayfasıdır. Resmi Kurumlar ile doğrudan veya dolaylı hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.